Trials of Heroes

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Jupiter Entertainment
Strateji oyunları arasında yer alan Trials of Heroes mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Büyülü oyun karakteri ve özel yetenekler doğrultusunda kendinizi geliştirerek ilerleyeceğiniz Trials of Heroes mobil oyunu strateji oyun kategorisinde yer lana heyecan verici bir mobil oyundur. Düşmanlarınızı yok ederek farklı seviyelere geçeceğiniz Trials of Heroes mobil oyunu ile eşsiz bir strateji oyunu deneyebilirsiniz. Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz Trials of Heroes strateji oyununda kendiniz mücadele dolu anlar yaşatacaksınız. 

Güçlü karakterleri bir araya getirin, yetenekleri doğrultusunda planlamanızı yapın ve karşılaşmaları kazanan kişi siz olun. Hiçbir zaman ve hiçbir yerde, bitmeyen savaşların tadını çıkarırken, steplerin, bataklıkların, labirentlerin ve diğer zindanların kahramanlarına git. Bir ara için çevrimdışı olsanız bile, kahramanlarınız hala sizin için savaşacak.

Asla çevrimiçi beklemekle uğraşmayın ama bir takım oluşturun ve savaşmak için bir harita seçin, o zaman bu toprakların tüm zenginlikleri parmaklarınızın ucunda olacak. Para, malzeme, ekipman ve tüm çevrimdışı otomatik savaş, kahramanlarınızı güçlendirmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Sadece bu kadar basit, oyuna başlayın ve eğlencenizi iki katına çıkartın. 

Trials of Heroes indir
DİĞER SÜRÜMLER